Jaunumi

Aicinām ziedot projektu idejām!

16.projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām” saņēmām 22 projektu pieteikumus. Diemžēl visas iniciatīvas atbalstīt nevarējām - projektu konkursa budžets bija 5000 eiro, bet kopējā projektos pieprasītā summa 12 052,37 eiro. Projekti ir ļoti interesanti un īstenošanas vērti, tādēļ aicinām ziedot projektiem, kas atbalstu projektu konkursā nesaņēma.

Priecājamies, ka Alūksnes un Apes novadu Politiski represēto kluba "Sarma", vēstures izpētes grupas, Zemessardzes veterānu un Mežsargu grupas projektam “Piemiņas vieta Alūksnes novada mežsargiem par nacionālās pretošanās kustības dalībnieku atbalstīšanu” finansējums jau ir rasts un ir īstenošanas procesā. Piemiņas vietu atklās 26.novembrī.

Projektā “Alūksnē kā pasakā, kur brīnumiem tic!” nepieciešami 220 eiro LED Lāzerprojekcijām pie pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” Alūksnē.

Visa gada laikā ieliņa, kurā atrodas PII “Pienenīte”, ir ļoti mierīga un tukšāka kā citas ieliņas pilsētā, īpaši gada tumšākajā laikā. Bērni, ejot ar vecākiem , ar vecvecākiem, māsām un brāļiem kas dodas uz bērnudārzu, būtu motivētāki un pozitīvāki, ja viņiem būtu pacilāta sajūta. To varētu radīt dažādās gaismu projekcijas, kas būtu manāmas ne tikai bērnudārza teritorijā, bet arī ārpus tās, iepriecinātu kā mazus, tā arī lielus. Ieliņa ar dažādajām projekcijām atdzīvosies un kļūs krāšņāka. Līdz ar projekcijas gaismas efektiem būs ieguvums ne tikai bērnudārzam, bet arī plašākai sabiedrībai. It īpaši Covid-19 pandēmijas laikā cilvēku psihoemocionālās problēmas un seku uzlabošanai āra projekcijas gaismas radīto pozitīvo noskaņojumu ,uzlabos cilvēku esošo emocionālo stāvokli caur uztveri un radīs cilvēkiem prieku, kas krietni mazinājušas pandēmijas laikā, tādējādi tiks novērstas dažādas problēmas.

Pārējo projektu apraksti vēl sekos. Projektu saraksts - https://aanf.lv/16-projektu-konkursa-rezultati
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums