Jaunumi

Aicinām ziedot grāmatai “Mana aritmētikas grāmatiņa”

Lai Alūksnes novada bērniem ar īpašām vajadzībām būtu iespēja ērtāk un saprotamāk apgūt saskaitīšanu, Alūksnes un Apes novada fonds lūdz ziedot dramaturģes un mediķes Birutas Zujānes pieredzes stāstu “Mana aritmētikas grāmatiņa” izdošanai. Alūksnes novadā grāmata nepieciešama 50 bērniem. Kopējās izmaksas – 500 eiro. Grāmatu jau izmanto skolās Cēsīs, Liepājā, Jelgavā.

Grāmatā autore apraksta paņēmienu ‘saskaitīšana’, kam pamatā ir divi vienādi cipari. Pielietojot šo paņēmienu, kā arī izmantojot speciālus palīgmateriālus, kas atrodas aploksnēs pie vākiem, bērns mācīšanās laikā var pildīt uzdevumus, zīmēt un veikt piezīmes.
Grāmatas primārā mērķauditorija ir īpašie bērni un pieaugušie, kas palīdz bērnam apgūt saskaitīšanas un atņemšanas pamatus, bet grāmatiņa noderēs arī pirmskolas vecuma bērniem, apgūstot aritmētikas pamatus.  
Grāmatiņas galvenais varonis ir bērns, kas mācās saskaitīt, zīmē, spēlē klavieres, sacer dziesmiņas, kā arī jautri pavada laiku, kad “ 6 govis danco polku, 4 mušas sēž uz ragiem”, vingro, dod vārdus cilvēciņiem un iet ar tiem pastaigā gar jūru, izzina pļavu. Radošajā procesā, kas sagādā prieku, bērns spēlējoties iegūst jaunas un nostiprina esošās zināšanas.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums