Jaunumi

Aicinām pieteikties dalībniekus

Aicinām jaunatnes darbiniekus, skolotājus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un jauniešu līderus pieteikties starptautiskai mācību vizītei “Sharing is Caring”, kas notiks Latvijā no šā gada 12. līdz 19.aprīlim.
Mācību vizītē pulcēsies 24 jaunatnes darbinieki no Latvijas, Polijas, Itālijas, Spānijas, Grieķijas, Serbijas, Horvātijas un Turcijas, lai izzinātu tradīcijās balstītas un inovatīvas pieejas un metodes darbā ar jauniešiem.
Vizītes laikā izzināsim, kā nelielā pilsētā Apē darbojas skolēnu pašpārvalde un jauniešu organizācija, kā “Latvijas Mazpulks” sabalansē tradīcijas un ievieš jauninājumus savā darbībā, kā Gulbenes novadā attīstās mobilais darbs ar jauniešiem attālākos pagastos un kā starptautiskais brīvprātīgais darbs veicinājis kopienas attīstību, Alūksnē runāsim par atbalstu jauniešu iniciatīvām un biznesa idejām un kā tas veicinājis jauniešu atgriešanos. Apmeklēsim arī Rēzekni, kur iepazīsim pilsētas piedāvājumu jauniešiem un kā riska grupas jaunieši iesaistās mediju satura veidošanā. Būs vēl citas apmeklētamās vietas, kas tiek precizētas.
Šo mācību vizītes pieredzi jēgpilnu un pārdomas raisošu palīdzēs veidot pieredzējusī neformālās izglītības mācību vadītāja Ieva Grundšteine, kā arī Fonda pārstāve fasilitatore Ilze Zvejniece.

Pasākuma galvenā darba valoda būs angļu valoda.
Nakšņošanas un ēdināšanas izdevumi tiek segti no projekta "Sharing is Caring" budžeta, ko atbalsta ES programma "Erasmus+".

Vairāk informācijas par projektu šeit.

Pieteikuma anketa pieejama šeit.

Aicinām pieteikties līdz 30.janvārim.


Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar projekta koordinatori Leldi Gustu pa e-pastu lelde.gusta@gmail.com vai pa tālruni 29397174.

Projektu “Sharing is Caring” īsteno nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”. Projektu atbalsta Eiropas Savienības programma “Erasmus+”, ko Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums