Jaunumi

Aicinām pieteikties aktivitātei "Vēlās sarunas #ar jauniešiem"

Aicinām pieteikties aktivitātei "Vēlās sarunas #ar jauniešiem" kopā ar personību Lauri Zalānu, kas tiek organizēta nodibinājuma "Alūksnes un Apes novada fonds" (turpmāk AANF) projekta "NEnegatīvs" ietvaros.
Norises laiks: 22.10.21. plkst. 19.30
Vieta: MJIC "PaGALMS", Dārza iela 8a, Alūksne (2.stāva zālē)
Ko sagaidīt aktivitātē? Sarunu "NEnegatīvs" ar Lauri (par viņa dzīves izvēlēm, kā palikt pozitīvam, par darbu Radio Tev)
DALĪBA JAUNATNES AKTIVITĀTĒ: tikai ar Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu + personu apliecinošu dokumentu + sejas masku un iepriekš piesakoties, aizpildot anketu www.ej.uz/nenegativs9
Vairāk informācijas par aktivitāti, zvanot projekta aktivitāšu koordinatorei Unai Tomiņa pa tālruni 29435392.
VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, dalībnieki tiks apstiprināti aizpildīšanas secībā, anketa tiks slēgta, sasniedzot AANF noteikto dalībnieku skaitu. Dalībnieki apņemas ievērot valstī un organizatoru noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nedrīkst ierasties ar elpceļu saslimšanas simptomiem un, ja esi kontaktpersona ar Covid-19 saslimušai personai.
Pieteikšanās atvērta līdz 19.10. plkst. 12.00.
ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS AKTIVITĀTI PĀRCELT TIEŠSAISTĒ.
Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums