Jaunumi

AICINĀM PIETEIKTIES aktivitātei

Aicinām pieteikties aktivitātei "Ārpus robežām", kas tiek organizēta Alūksnes un Apes novada fonda projekta "NEnegatīvs" ietvaros.
Tas būs savu iekšējo robežu pārbaudošs, komandu saliedējošs, aktīvās atpūtas piedzīvojums dabā jauniešiem (7.-12.klase) (dosimies uz Mangaļsalu, Rīgā).

Izbraukšana 19.oktobrī plkst. 7.30 no MJIC "PaGALMS", Dārza ielā 8a, Alūksnē. Tiks nodrošinātas pusdienas.
Atgriešanās ap plkst. 20.00

Līdzi jāņem sava ūdens pudele, kabatas nauda (nav obligāti), laikapstākļiem atbilstošs apģērbs, un kaut kas tāds, ko nav bail sasmērēt.

PIETEIKŠANĀS un vairāk informācijas par aktivitāti, zvanot projekta aktivitāšu koordinatorei Unai Tomiņai pa tālruni 29435392.
VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Sekosim līdzi situācijai valstī ar COVID-19 izplatību, ja būs nepieciešams atcelt vai pārcelt aktivitāti, dalībniekiem tiks paziņots.
Piesakoties Tu apņemies ievērot AANF noteiktos drošības noteikumus un informēt par aktivitāti un tās mērķiem vecākus!

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums