Jaunumi

Aicinām jauniešus uz vebināru "Neērtā komunikācija?"

Vai Tev ir kādreiz bijusi situācija, kad grūti saņemties piezvanīt kādam, lai pajautātu kaut ko? Vai šķitusi neiespējamā misija uzrakstīt vienkāršu atbildes e-pastu? Bet varbūt vienkārši ikdienišķa saruna šķiet neērta?
Vai mēs varam pilnveidot šīs neērtās komunikācijas prasmes? Vai ir kas tāds, kas mums var palīdzēt?

Fonds, sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, aicina jauniešus (7.-12.klase) uz praktisku vebināru “Neērtā komunikācija?”. Vebinārs norisināsies 12.martā no plkst. 16.00 līdz 18.00 ar neformālās mācīšanās fasilitatori un kouču Ilzi Zvejnieci.

Ko darīsim? Ieskatīsimies, no kurienes rodas neērtības sajūta, ko ar to darīt. Darbojoties gan individuāli, gan grupās, drošā vidē izmēģināsim dažādus rīkus, lai komunikācijā justos drošāk. Tas ir tāpat, kā iet uz sporta zāli. Prasmes ir trenējamas, tas vienkārši prasa laiku un pacietību.

Piesakies, aizpildot anketu www.ej.uz/nenegativs4 , līdz 10.marta plkst. 12.00.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3. 4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS)

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums