Jaunumi

Aicina uz Rīgas un Vidzemes reģiona NVO pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferenci

Lai iepazīstinātu Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) ar Vidzemes reģiona pašvaldību un NVO sadarbību, ceturtdien, 25. novembrī no plkst. 15.00 līdz 18.00 tiešsaistē notiks pieredzes apmaiņas un tīklošanās konference. Konferencē par NVO un pašvaldība – ilgtspējīga sadarbību runās arī Dzintra Zvejniece, biedrības “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” un nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” valdes priekšsēdētāja.

Tiešsaistes konferences ietvaros Rīgas un Vidzemes reģiona pašvaldību un NVO pārstāvji dalīsies pieredzē un labajā praksē par nevalstiskā sektora un pašvaldību sadarbības modeļiem, kopīgi īstenotajiem pasākumiem un partnerības stiprināšanu.
Pasākuma ievadā, iepazīstinot ar NVO nama darbību un misiju, dalībniekus uzrunās RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas NVO atbalsta sektora vadītājs Dzintars Koks.

Ar Vidzemes reģiona NVO saimi, darbības pieredzi un NVO atbalsta aktivitātēm iepazīstinās nodibinājuma “Valmieras novada fonds” vadītāja Patrīcija Siliņa. Valmieras, Alūksnes, Gulbenes un Cēsu pašvaldību pārstāvji dalīsies sadarbības pieredzē ar šo novadu biedrībām un nodibinājumiem, stāstīs, kā veicina to darbības attīstību un kapacitātes stiprināšanu. Savukārt aktīvu biedrību pārstāvji Valmierā, Gulbenē, Cēsīs, Alūksnē un Apē prezentēs savus labās prakses piemērus – sasniegumus un pasākumus, ar kuriem lepojas.

Turpinājumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties 3 darba grupās, kurās varēs ieklausīties praktiķu pieredzē, apspriest un dalīties ar savu NVO pieredzes un iedvesmas stāstiem. Darba grupu “Pašvaldība un NVO – sadarbības iespējas un nozīme” vadīs biedrības “Jaunatnes organizāciju apvienība “IMKA Latvija”” vadītāja Gunta Kelle, “Ziedojumu piesaiste – iespējas un pieredze” – Aktīvo iedzīvotāju fonda pārstāvis Ansis Bērziņš un “Apkaimes vakar, šodien, rīt” vadīs “Bieriņu apkaimes attīstības biedrības” valdes loceklis Viesturs Silenieks.

Konferences moderatore būs NVO un kopienu attīstības virzītāja, biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” vadītāja Inese Šubēvica, rosinot klātesošos čata sadaļā iesaistīties diskusijā un savstarpējā kontaktu apmaiņā. Virtuālās tikšanās gaitā klātesošie aicināti čatā dalīties ar pārstāvēto NVO nosaukumiem un kontaktinformāciju, lai veidotos iespēja savstarpēji iepazīties, sazināties un ierosme turpmākai draudzībai un sadarbībai. Dalībnieki, kas publicēs informāciju kontakttirgū, noslēgumā piedalīsies pārsteiguma balvas izlozē! 
Konferenci rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors jeb NVO nams sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām Vidzemē. NVO namā Rīgas un Latvijas reģionu savstarpējās pieredzes apmaiņas un tīklošanās konferences jau kļuvušas par ikgadēju tradīciju.
Aicinām dalībai pasākumā iepriekš reģistrēties: https://ej.uz/konfvidzeme
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums