Jaunumi

AANF iegūst Itālijas pieredzi un draugus

No 1. līdz 5. februārim Itālijā, Selva di Fasano ciemā pulcējās sabiedrības aktīvisti no 7 Eiropas Savienības valstīm - Portugāles, Apvienotās Karalistes, Austrijas, Čehijas, Latvijas, Turcijas un Itālijas, lai piedalītos kooperatīvu asociācijas Legacoop Puglia organizētajās apmācībās par kopienu sadarbības koordinēšanu.

Latvijas pārstāvju dalību projektā koordinēja SIA Latconsul .Starp desmit dalībniekiem no Latvijas bija arī Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece un Alūksnes novada sieviešu apvienības ’’Katrīna’’ pārstāve Lienīte Spiridonova.

Lai iegūtu pieredzi par kooperatīvu darbību un kopienu kooperatīvu veidošanu, kā arī iepazīt citu valstu pieredzi bija ieradušies pārstāvji no nevalstisko organizāciju centriem, aktīvi pilsoņi, kuriem ir svarīga sabiedrības attīstība, kā arī citi interesenti un pašnodarbinātie, kurus interesē jaunas darba iespējas savā lauku reģionā.

Projektu “ENTCOM Entrepreneurship and Community Cooperatives” (2014-1-IT02-KA204-003631) finansē programma ‘’Erasmus+’’. Alūksnes un Apes novada fonda darbību un dalību pasākumos finansē Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

15.projektu konkurss "Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām"

AANF 15.projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām” tika iesniegti 14 projekti, no kuriem 13 izvērtēja komisija locekļi – ziedotāji, 1 fonda Uzra

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums