Jaunumi

5.aprīlī forums "Sociālie pakalpojumi-realitāte un iespējas"!

5.aprīlī pulksten 10.00 mēs ikvienu interesentu aicinām uz forumu "Sociālie pakalpojumi - realitāte un iespējas"!

Programmā būs gan Alūksnes novada Sociālā dienesta un Alūksnes slimnīcas informācija par pakalpojumiem, gan Latvijas Samariešu apvienības​ pieredze sociālo pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā un citas interesantas lietas. Tāpat neizpaliks diskusijas grupās, kā mēs katrs un visi kopā sev un citiem varam palīdzēt piedāvāt un saņemt kvalitatīvus sociālos pakalpojumus gan Alūksnes, gan Apes novados.
Pulksten 14.30 mūsu kolēģi no Valmieras novada fonda stāstīs par Kultūras ministrijas finansēto un fonda administrēto projektu konkursu.

Foruma programma pieejama šeit!

Aicinām dalībai forumā pieteikties kādā no šiem 3 veidiem:


  • pa tālruni 26185282 vai 64322236
  • pa e-pastu aluksnesnvocentrs@gmail.com
  • klātiene Alūksnes Invalīdu biedrībā vai Alūksnes NVO atbalsta centrā Dārza ielā 8a, Alūksnē.

Forumu rīko biedrība "Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs" kopā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes Invalīdu biedrību, mums, nodibinājumu "Alūksnes un Apes novada fonds​" un Alūksnes Kultūras centru​.
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds​ no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem biedrības "Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs" projektā "Alūksnes NVO atbalsta centrs - atvērts sadarbībai".

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums