Jaunumi

10 gadu jubileju aizsāk ar ziedojumu piesaisti "Pils Lauvām"

2015. gada 24. aprīli norisinājās Alūksnes un Apes novada fonda 10 gadu jubilejas pasākums. Pasākums notika Alūksnes Jaunajā pilī.

Atklājam jaunu ziedojumu akciju "Kultūrai", Alūksnes pils Lauvām. Šis projekts nebūs īslaicīgs. Sākotnēji līdzekļi tiks vākti izpētei. No tās iznākuma būs atkarīga tālākā rīcība.Tāpat trūkst informācijas par pašām lauvām, tāpēc šāda izpēte būs liels ieguvums.

Pasākuma apmeklētāji uzzināja par paveikto šajos gados un dalījās savos stāstos par Fondu. Bija iespēja piedalīties Alūksnes jubilejas jostas aušanā, kur AANF ieauda laba vēlējumus labdarības akcijām. Pasākumā par muzikālajiem priekšnesumiem parūpējās flautiste Laura Bergmane.

Uz pasākumu bija ieradušies Alūksne un Apes novada fonda dibinātāji, valdes pārstāvji, padomes pārstāvji, kā arī eksperti, AANF Jauniešu ideju laboratorija, ziedotāji, Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji un ilggadējie sadarbības partneri no vietējiem laikrakstiem.

Lielais Fonda jubilejas pasākums tiek plānots gada izskaņā - 12. decembrī - jaunajā Alūksnes Kultūras centrā.

Ziņu sagatavoja Krista Upeniece, Dzintra Zvejniece

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

15.projektu konkurss "Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām"

AANF 15.projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām” tika iesniegti 14 projekti, no kuriem 13 izvērtēja komisija locekļi – ziedotāji, 1 fonda Uzra

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums