Jaunumi

Apmācības līderiem un brīvprātīgajiem

Aicinām nevalstisko organizāciju līderus un uzņēmējus, kā arī jebkura vecuma brīvprātīgos pieteikties apmācībām, kas notiks šā gada oktobrī.

Līderu apmācības, kur mērķa grupa ir gan organizāciju līderi, gan uzņēmēji, notiks no 6. līdz 7.oktobrim. Apmācību galvenās tēmas būs saistītas ar organizācijas vadību, darbu ar brīvprātīgajiem un radošu sadarbību. Pieteikties apmācībām iespējams, aizpildot pieteikuma anketu līdz 2.oktobrim!

Brīvprātīgo apmācības notiks no 20. līdz 21.oktobrim. Šo apmācību galvenās tēmas būs brīvprātīgā loma organizācijā, sadarbības prasmju un radošuma attīstīšana. Pieteikties apmācībām iespējams, aizpildot pieteikuma anketu līdz 16.oktobrim!

Apmācības vadīs Staņislavs Babins, biedrības "Radi vidi pats" (Liepāja) līderis, neformālās izglītības treneris, ar ilggadēju pieredzi darbā ar vietejiem un starptautiskiem brīvpātīgajiem.
Abas apmācības notiks viesu namā „Kalnarušķi”. Nepieciešamie materiāli, guļvietas un ēdināšana, kā arī transports tiks nodrošināts no projekta finansējuma.

Apmācības notiek AANF projekta "Radošā potenciāla skola" laikā, kura mērķis ir stiprināt Alūksnes un Apes novadu NVO kapacitāti, meklējot jaunus darbības un sadarbības veidus gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Projektu finansiāli atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padome un Alūksnes novada pašvaldība.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Izdota grāmata "Čabiņš"

Pēc daudzu gadu līdzekļu vākšanas iznākusi unikālā Aleksandra Pelēča bērnu dzejas grāmata "Čabiņš", ko rotā Malienas pamatskolas un Jaunannas Mākslas un m

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums